tapety

BEZPŁATNA WYCENA REKLAMY

Tapeta jest materiałem, dzięki któremu można szybko i sprawnie przeprowadzić remont. Nie wymaga gładzenia powierzchni i wielogodzinnych przygotowań. Używając jej, można nadać pomieszczeniu zupełnie nowy wygląd w krótkim czasie. Co ważne, na rynku znajdują się zarówno jej tradycyjne odmiany – wymagające kleju, jak i te znacznie nowocześniejsze. Jako producent naklejek reklamowych dostarczamy różne rozwiązania, które pozwolą przeprowadzić prace remontowe.

Naklejki reklamowe i samoprzylepne tapety w czasie remontu

Tapetowanie, choć jest stosunkowo łatwym zajęciem, wymaga wprawy. Należy starannie dociąć paski o odpowiedniej długości i nałożyć stosowną warstwę kleju. Trzeba też zgłębić wiedzę na temat różnego rodzaju tapet dostępnych dziś na rynku. Okazuje się zatem, że nie brakuje momentów, w których możliwe jest popełnienie błędu. Pomyśleliśmy jednak o rozwiązaniu, które uwalnia od tych problemów. To tapety samoprzylepne. Ich aplikacja nie wymaga stosowania kleju, dzięki czemu przeprowadzenie prac jest szybsze, a przy tym nieskomplikowane i czyste!

Tradycja i nowoczesność na czas remontu

Materiały samoprzylepne, które oferujemy naszym klientom, nie są jedynym spośród proponowanych produktów. Dostarczamy też klasyczne tapety wymagające stosowania kleju. To propozycja dla osób mających już doświadczenie lub chcących przeprowadzić prace przy użyciu wysokiej klasy materiału. Co więcej, nasze tapety mogą występować w wersji gładkiej lub strukturalnej np. ziarenek piasku, płótna czy tynku. Wybór jest bardzo duży i jesteśmy przekonani, że każdy odnajdzie coś, co przypadnie mu do gustu. Używając naszych produktów, można mieć pewność, że idealnie odświeżą i wprowadzą wyjątkowy, unikalny klimat do mieszkania, sklepu, biura czy pubu.

Unikalne wzory tapet

Znasz to uczucie, kiedy przychodzą do Ciebie znajomi i mówią „ooo, mamy taką samą tapetę”? Zamawiając tapetę u nas, możesz również zlecić nam stworzenie unikalnego projektu, który spełni Twoje oczekiwania (np. tapety z ulubioną postacią z kreskówki, tapeta z krajobrazem, tapeta z wieżowcami itp.). Każdy projekt dostosujemy do Twoich indywidualnych preferencji, a Ty będziesz miał świadomość, że nikt inny takiej nie ma…

*  Wycena przy założeniu: za klasyczną tapetę flizelinową.

Jeśli zaciekawiły Cię nasze tapety, ale chciałbyś więcej dowiedzieć się na ich temat – nie wahaj się! Skontaktuj się z naszymi konsultantami! Oni odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!

Kontakt