folie samochodowe

BEZPŁATNA WYCENA REKLAMY

Auto może stać się skuteczną reklamą. Umożliwiają to naklejki reklamowe o różnych kształtach, wielkościach i kolorach. Najlepiej sprawdzają się jednak folie na samochody, dzięki którym karoseria może zamienić się w przyciągający wzrok, skuteczny przekaz marketingowy. Dodatkowo możesz trafić z nim do ogromnej grupy potencjalnych klientów. Wszystko zależy od tego, jak często podróżujesz swoim pojazdem. Jeśli robisz to rzadko – zdecyduj się na tę formę reklamy i ruszaj na podbój rynku!

Skorzystaj z naklejek, by okleić samochód

 

Najlepiej w celu reklamowego oklejania samochodów sprawdzają się folie drukowane. To wielokolorowe projekty, do których używa się loga i opisu firmy oraz zdjęcia, którego zadaniem jest zwrócenie uwagi potencjalnego odbiorcy. Folie reklamowe na szyby i karoserię mają tę zaletę, że w standardzie zabezpieczone są błyszczącym laminatem, podnoszącym trwałość materiału i wpływającym pozytywnie na jego atrakcyjny wygląd.

Zmień swoje auto dzięki foliom samochodowym!

 

Modyfikowanie wyglądu auta jest zbyt kosztowne? Mamy na to świetny sposób! Możesz w prosty sposób odmienić kolor karoserii, by odświeżyć ją i zabezpieczyć przed wpływem warunków atmosferycznych. Nie musisz jednak decydować się na oklejenie wszystkich elementów. Zmodyfikuj tylko niektóre z nich, zlecając nam wycięcie konkretnych kształtów. Sprawdzone pomysły to sportowe pasy czy – w przypadku miłośników wyścigów – numery startowe. Jeden prosty zabieg może sprawić, że Twój pojazd zmieni się na lepsze.

Użyj wysokiej klasy materiałów!

 

Drogie, luksusowe samochody często wykonane są z materiałów odznaczających się… wysoką ceną. Nie oznacza to jednak, że drogocenne elementy muszą być horrendalnie drogie. Synonimem klasy na drodze jest dla Ciebie karbon, szczotkowane aluminium lub chrom? Skorzystaj z folii samochodowych, które je imitują! Efekt na pewno pozytywnie Cię zaskoczy! Oferowane przez nas folie samochodowe odznaczają się najwyższą klasą wykonania. Znakomicie nadają się do stosowania na przetłoczeniach i cechują się najdłuższą na rynku żywotnością.

Znudził Ci się wygląd Twojego auta? Odmień go z nami! Zapytaj o szczegóły naszych doradców!

Kontakt