etykiety

BEZPŁATNA WYCENA REKLAMY

Marzysz o rozwoju swojej firmy w branży produkcyjnej? Etykiety na pojemniki mogą Ci w tym pomóc. Najwięksi producenci żywności, choć nie tylko, otwierają się dziś na współpracę z mniejszymi firmami. Często dzieje się tak, że użyczają swojej linii produkcyjnej, by wprowadzić na rynek nową markę. Czego potrzeba, by osiągnąć ten cel? Pomysłowości, odwagi, choć nie tylko. Nasze etykiety z pewnością okażą się przydatne w podejmowanych działaniach.

Etykiety na pojemniki służą rozwojowi marki

Wielu z nas jest wzrokowcami. Zdają sobie z tego sprawę specjaliści od marketingu odpowiedzialni za identyfikację wizualną marki. Dlaczego to ważne? Jak wszyscy wiemy, rozpoznawalne logo sprawia, że jednym produktom ufamy bardziej, a innym mniej. Jednych pożądamy, a inne są nam obojętne. Z pomocą trwałych, laminowanych etykiet na pojemniki możliwe jest, by zwykły napój stał się obiektem, którym interesują się klienci. Jeśli atrakcyjne jest opakowanie, tak samo postrzegany jest sprzedawany produkt. Tak bywa, choć oczywiście nie jest to reguła. Warto jednak pamiętać, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz i ma ogromne znaczenie.

Atrakcyjność produktu ma znaczenie

Wiele osób uważa, że nie należy oceniać książki po okładce, ale robimy to każdego dnia. Zadbamy o to, by Twoja „książka”, czyli produkt stały się atrakcyjne dla klienta. Naklejki reklamowe w postaci etykiety wycinanej po obrysie, dostępnej w wybranym przez Ciebie kształcie przyciągnie wzrok. Opcjonalnie laminowana (w wersji błyszczącej lub matowej) jest o wiele trwalsza i dłużej wygląda nienagannie. Może być naniesiona na dowolne opakowanie. Butelka? Pudełko? Karton? To nie ma znaczenia. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie jest niezbędna. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów dostarczanych przez 3M, Oracal czy MacTac, by zapewnić Ci dokładnie to, czego szukasz!

*  Wycena przy założeniu: nakład: 540szt., rozmiar: 150x100mm, laminacja: brak, kształt: prosty (kwadrat, prostokąt, okrąg), wycinane po obrysie, etykiety na podkładach zbiorczych (nie rozcinane na pojedyncze użytki)

Chcesz, by Twoje etykiety odznaczały się wysoką trwałością? Zaufaj nam. Masz dodatkowe pytania? Nasi konsultanci czekają na Ciebie!

Kontakt