naklejki na panele

BEZPŁATNA WYCENA REKLAMY

Każda maszyna musi działać niezawodnie i… być dobrze opisana. Naklejki w postaci paneli do urządzeń służą temu, by wszystkie najważniejsze dla użytkownika dane były wyraźnie widoczne i odporne na upływ czasu. To sprawa kluczowa dla bezpieczeństwa na terenie zakładu pracy czy podczas użytkowania jakiegokolwiek sprzętu. Dobrze o tym wiemy i razem z Tobą staramy się o właściwy obieg ważnych informacji.

Naklejki na panele do oznaczania urządzeń

 

Branża produkcyjna stanowi ważną część polskiej gospodarki. Otwarta na innowacje i nowe technologie wymaga najwyższej dbałości o bezpieczeństwo. By mogło być zachowane, maszyna musi być odpowiednio opisana. Ten, kto będzie ją obsługiwał, nie może popełnić błędu. Zależy od tego nie tylko jego zdrowie, ale nawet życie.

Trwałość ma znaczenie!

 

Tabliczka, na której zawarte są kluczowe dla użytkownika zalecenia, musi być trwała, a zawarta na niej treść czytelna przez długie lata. Nasze panele do urządzeń w standardzie zabezpieczone są laminatem. Dostępny w wersji matowej lub błyszczącej, w zależności od wymagań, stanowi rozwiązanie, dzięki któremu trwałość materiału zostaje znacznie podniesiona. Odporny na przecieranie i płowienie służy użytkownikowi znacznie dłużej, przyczyniając się do przekazywania najważniejszych informacji.

Pokaż że dbasz o szczegóły!


Sprowadzasz urządzenia z zagranicy i oferujesz je na polskim rynku? Masz kłopot, że opisy przy pulpitach sterowniczych nie są w języku polskim? Dobrze trafiłeś! Oferowane przez nas panele na urządzenia rozwiązują ten problem w 100%. Od teraz Twoi klienci będą wiedzieć jak obsługiwać maszynę, a Ty będziesz miał spokojniejszą głowę.

*  Wycena przy założeniu: nakład: 100szt., rozmiar: 190x120mm, laminacja: tak(błysk lub mat), kształt: dowolny, wycinane po obrysie, panele rozcinane na pojedyncze użytki i obrane z nadmiaru folii

Panele do urządzeń sprawdzą się też w Twoim biznesie. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Kontakt