naklejki plombujące

BEZPŁATNA WYCENA REKLAMY

Naklejki reklamowe dostępne są w wielu różnych odsłonach. W zależności od swojej podstawowej funkcji wymienić można kilka ich rodzajów i większość z nich znajduje się w naszej ofercie. Jest tak również w przypadku typu, który nazywa się naklejką plombującą. Przydatna szczególnie w handlu pomocna staje się wtedy, gdy pragniemy zabezpieczyć produkt przed osobami trzecimi. Na czym to polega? Warto poznać jej szczególne właściwości, o których walorach przekonało się już wielu użytkowników.

Naklejki plombujące pozwalają zabezpieczyć towar

 

Specjalistyczne naklejki plombujące mają nietypową cechę, gdyż można nazwać je jednorazowymi. Dlaczego? Służą do zabezpieczania elementów, które pragniemy ustrzec przed ingerencją osób trzecich. Jak to możliwe? Folia stosowana do produkcji naklejek po oderwaniu od powierzchni pozostawia na niej ślad. Rozwarstwia się w widoczny sposób, dzięki czemu niemożliwe staje się ponowne, niezauważalne jej przyklejenie.

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

 

Osoby wprowadzające do obrotu swoje towary muszą o nie zadbać. To szczególnie ważne w przypadku sprzętu AGD, RTV czy elektroniki. Nikt przecież nie chce, by możliwe stało się ingerowanie w przedmiot na przykład w celu samodzielnej naprawy. Nasze naklejki plombujące, które zostawiają po odklejeniu trwały ślad, zabezpieczają producenta sprzętu przed działaniem domorosłych serwisantów. Naklejki plombujące mogą być używane wszędzie tam, gdzie zabezpieczenie przed działaniem osób trzecich jest niezbędne.

*  Wycena przy założeniu: rozmiar arkuszu: 190x200mm, na arkuszu może być kilkanaście – kilkadziesiąt mniejszych użytków.

Jeśli ten produkt wydaje Ci się interesujący, nie krępuj się! Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na jego temat. Drukowanie naklejek reklamowych to nasza pasja!

Kontakt