naklejki odblaskowe

BEZPŁATNA WYCENA REKLAMY

Widoczność na drodze wpływa na bezpieczeństwo uczestników ruchu. Jej poprawie służą folie odblaskowe. Przydatne w oznaczeniu nie tylko znaków drogowych czy pojazdów znacząco podnoszą ich widoczność się po zmroku. Dzięki swoim właściwościom naklejki odblaskowe sprawiają, że różne obiekty stają się dostrzegalne z oddali. Nikogo nie trzeba chyba przekonywać co do tego, jak duże ma to znaczenie dla zdrowia i życia ludzi.

Naklejki, które służą bezpieczeństwu

 

Stosowane głównie na pojazdy służb ratunkowych, medycznych czy cywilnych, ale również na znaki drogowe czy tablice informacyjne folie odblaskowe odgrywają dużą rolę w podnoszeniu bezpieczeństwa na drodze. Ze względu na swoje właściwości odznaczają się podniesioną widocznością, co sprawia, że mogą być używane w wielu różnych lokalizacjach. Wielu kierowców z pewnością wie, jak uporczywe bywa podróżowanie po zmroku. Jest ono szczególnie trudne w miejscach znajdujących się poza terenem zabudowanym. Na ogół właśnie tam wiele ciężej dostrzec niektóre obiekty. Użytkownicy dróg przekonali się nieraz o tym, że naklejki i folie odblaskowe potrafią znacząco wpłynąć na bezpieczną podróż. Dzięki ich zastosowaniu znacznie lepiej widoczne są znaki drogowe, bariery energochłonne i sygnalizatory świetlne. Ma to niebagatelne znaczenie szczególnie w pobliżu przejść dla pieszych. Ustawione w ich bezpośrednim sąsiedztwie znaki drogowe powinny skłaniać do zdjęcia nogi z gazu.

Folie odblaskowe odbijają światło

 

Opisywana tu folia staje się lepiej widoczna dzięki światłu emitowanemu przez reflektory przejeżdżających samochodów. To właśnie ta jej właściwość sprawia, że znajduje zastosowanie w ruchu ulicznym. Przyczynia się do tego, że każdy zabezpieczony nią przedmiot staje się lepiej widoczny. Właśnie dlatego coraz więcej zarządców dróg korzysta lub powinno korzystać z niej w trosce o bezpieczeństwo użytkowników.

Bądź kreatywny!

 

A co jeśli naklejki odblaskowe wykorzystalibyśmy na reklamę Twojej firmy? Każda tablica z daleka rzuci się w oczy w największych ciemnościach! A może świadczysz usługi pomocy drogowej, pilotażu gabarytów, koparką, dźwigiem albo podnośnikiem koszowym? Potrzebujesz mieć w bezpieczny sposób oznakowany swój pojazd, aby inni uczestnicy ruchu zauważyli go z daleka? Świetnie trafiłeś! Przygotujemy dla Ciebie naklejki, które sprostają Twoim oczekiwaniom.

*  Wycena przy założeniu: nakład: 540 szt., rozmiar: 150x100mm, laminacja: brak, kształt: prosty (kwadrat, prostokąt, okrąg), wycinane po obrysie, naklejki na minimum 1 podkładzie zbiorczym (nie rozcinane na pojedyncze użytki ).

Masz pytania na temat folii odblaskowych? Skontaktuj się z naszymi konsultantami!

Kontakt