folia szroniona

BEZPŁATNA WYCENA REKLAMY

Cenimy sobie intymność i prywatność. Staramy się korzystać z możliwych dziś rozwiązań, które pozwalają je uzyskać. Naklejki reklamowe mające postać folii szronionej / mrożonej stanowią ciekawą propozycję do zastosowania w domach lub firmach. Znacząco zwiększają komfort korzystania z niektórych pomieszczeń, jak i wpływają bardzo pozytywnie na estetykę wnętrza. Warto poznać ten wyjątkowy produkt.

Folia imitująca szron

 

Folia imitująca efekt mrożonego szkła dostępna jest w kilku różnych odsłonach, w zależności od preferencji użytkownika. Niezmienną pozostaje jej zasadnicza cecha. Łączy w sobie bowiem dwie zalety – z jednej strony przepuszcza duże ilości światła, rozświetlając pomieszczenie, jednak nie blokuje obrazu, choć nie jest przeźroczysta. Wiele osób przekonało się dotąd o jej zaletach, montując ją między innymi w łazienkach. Zastosowań jest jednak zdecydowanie więcej.

Folia mrożona ma różne zastosowania

 

Dostarczamy naszym klientom sprawdzone i ciekawe rozwiązania bazujące na foliach renomowanych producentów. Wysoka jakość wykonania sprawia, że opisywane tu rozwiązanie jest niebywale użyteczne. Stosowane głównie do wyklejania witryn okiennych lub tabliczek transparentnych nadaje obiektom elegancji i lekkości. O walorach estetycznych przekonali się już na własne oczy nasi zadowoleni klienci. Oni już wiedzą, że świetnie sprawdza się zarówno w domach, firmach jak i  mieszkaniach.

*  Wycena przy założeniu: bez usługi oklejania.

Folia szroniona to interesujące rozwiązanie, które warto poznać. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszymi doradcami!

Kontakt