naklejki podłogowe

BEZPŁATNA WYCENA REKLAMY

Zachowanie odpowiednich odległości jest w niektórych sytuacjach bardzo ważne. Chodzi tutaj nie tylko o normy sanitarne. W wielu miejscach ustawienie się w określonej odległości od krawędzi czy urządzenia bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo ludzi. Naklejki reklamowe mogą przysłużyć się temu, by nikt o tym nie zapominał. By stało się to łatwiejsze, przygotowaliśmy produkt, który spełni Twoje oczekiwania.

Naklejki reklamowe wyznaczają strefy i przykuwają uwagę

Wiele płaszczyzn nadaje się do tego, by umieścić na nich ważny przekaz. Specjaliści od reklamy pokazują nam każdego dnia, że warto przekraczać schematy i do promowania wykorzystywać na przykład posadzkę. Dziś, gdy wielokrotnie idziemy przed siebie, kierując wzrok na telefon komórkowy, możemy dostrzec właśnie to, co mamy pod stopami. Może właśnie tam warto umieścić wartościowy przekaz?

Czasem trzeba wyznaczyć granice!

Wytyczanie granic nie zawsze jest dobre, ale wielokrotnie jest wręcz obowiązkowe. Dzieje się tak, chociażby wewnątrz hal produkcyjnych. Właśnie tam, jak nigdzie indziej, koniecznością staje się wskazanie, gdzie powinny znajdować się poszczególne osoby, by nikomu nie stała się krzywda. Postawienie stref bezpieczeństwa jest też bardzo istotne w takich miejscach jak dworzec kolejowy bądź autobusowy.

Zadbaj, by oznaczenia były trwałe!

Jako producent naklejek podłogowych dobrze wiemy, jak ważna jest wysoka jakość stosowanych materiałów. Do produkcji wykorzystujemy folie dostarczane m.in. przez takich producentów jak 3M, czy Neschen. Folie te cechują się bardzo silnym klejem umożliwiającym aplikację do wszelkiego rodzaju podłóg drewnianych, panelowych lub wyłożonych płytkami. Dołożyliśmy również wszelkich starań, by mocowanie było wytrzymałe również w połączeniu z betonem, asfaltem czy kostką brukową. Wiadomo przecież, że trwałe i wyraźne oznakowanie ma duże znaczenie. Okazuje się, że dziś jego ranga wzrosła jeszcze bardziej, a nasze produkty wykorzystywane są jako nośniki reklamy, naklejki informacyjne, kierunkowe lub ostrzegawcze.

*  Wycena przy założeniu: nakład: 80 szt., rozmiar: 450x250mm, laminacja: brak, kształt: prosty (kwadrat, prostokąt, okrąg), wycinane po obrysie, naklejki na minimum 1 podkładzie zbiorczym (nie rozcinane na pojedyncze użytki )

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszymi konsultantami!

Kontakt