naklejki w różnych kształtach

BEZPŁATNA WYCENA REKLAMY

Naklejki reklamowe to jeden z wielu sposobów na zwrócenie uwagi klienta. Dobrze przemyślane i zaprojektowane z finezją przyciągają wzrok i przyczyniają się do promocji marki. Jako producent naklejek reklamowych jesteśmy o tym przekonani i dostarczamy naszym klientom jedynie najwyższej jakości rozwiązania, z pomocą których możliwe staje się wdrożenie skutecznych działań marketingowych.

Naklejki reklamowe w dowolnym kształcie!

Naklejki dostępne w różnorodnych kształtach, wycinane po obrysie z pewnością wyróżnią się na dowolnym tle. Dla podniesienia trwałości kolorystycznej, oraz lepszej odporności na ścieranie naklejki możemy dodatkowo laminować (w wersji błyszczącej lub matowej). Nasze naklejki drukujemy na podkładzie białym lub przeźroczystym – w zależności od zapotrzebowania. Dużą zaleta tego produktu jest jego uniwersalność. Może służyć jako nośnik informacyjny, ostrzegawczy, kierunkowy lub po prostu jako ozdoba. Wszystko zależy od potrzeby Klienta!

Naklejki w odbiciu lustrzanym!

Od dawna wiadomo, ze bardzo skuteczną powierzchnią reklamową jest szyba w biurze, czy witryna sklepowa. Istnieją jednak lokalizacje, w których naklejki narażone są na celowe, niepożądane działania osób trzecich. W takim przypadku idealnie spisze się tutaj opisywany produkt. Naklejkę klejoną od wewnątrz chroni szyba, uniemożliwiając tym samym zrywanie, zamalowanie czy inne mechaniczne uszkodzenie. O skuteczności tego rozwiązania przekonało się już wiele osób!

Zrób to sam!

Dobra reklama nie zawsze wymaga pomocy fachowców. Naklejki easy dot wyposażone są w klej kropelkowy. Bez problemu można przykleić je samodzielnie bez obaw o nieestetyczne pęcherzyki powietrza. Stosowane w budynkach znakomicie sprawdzają się jako materiały marketingowe, informacyjne, promocyjne.

Poznaj naklejki do zadań specjalnych!

Dostarczając nasze produkty, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów. Odpowiedzią na zapotrzebowanie tych najbardziej wymagających są naklejki specjalistyczne. Wykonywane na folii metalicznej (o kolorze złotym lub srebrnym) wyglądają jak małe arcydzieła. Ten sam efekt osiągniemy, decydując się na folię szczotkowaną. Zapewniamy, że nikt nie przejdzie obojętnie obok nich.

Efekt szkła!

Jeśli projekt wymaga czegoś więcej niż zwykłych folii, a te specjalistyczne nie pasują do Twojej wizji, polecamy folie z laminatem ULTRA GLOSS. Odznaczają się one wyjątkowym połyskiem – patrząc na nie pod kątem, mamy wrażenie, jakby były zrobione ze szkła.

Naklejki 3D!

Ozdobne naklejki 3D mogą mieć dowolny kształt i maksymalny rozmiar 200×200 mm. Stosowane do wyeksponowania logo na urządzeniach, produktach, pojazdach, a także jako wypełnienie breloczka sprawdzą się idealnie. Połączone z folią magnetyczną mogą tworzyć ciekawy magnes na lodówkę.

*  Wycena przy założeniu: nakład: 2000szt., rozmiar: 50x50mm, laminacja: brak, kształt: prosty (kwadrat, prostokąt, okrąg), wycinane po obrysie, naklejki na podkładach zbiorczych (nie rozcinane na pojedyncze użytki)

Jesteśmy specjalistami w swoim fachu! Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszymi konsultantami!

Kontakt