folie magnetyczne

BEZPŁATNA WYCENA REKLAMY

Skuteczna promocja wymaga wyjątkowych rozwiązań. Dzięki zastosowaniu folii magnetycznej lub papieru stalowego możemy eksponować naszą reklamę czasowo czy sezonowo w zależności od zapotrzebowania. Czym się wyróżniają te materiały i w jaki sposób warto skorzystać z nich na potrzeby biznesu? Warto poznać ich zalety!

Naklejki magnetyczne!

 

Folie magnetyczne przylegają do metalowych powierzchni. Z powodzeniem mogą być montowane na karoserii auta. Będą wizytówką Twojej firmy, tylko wtedy gdy będziesz tego potrzebował. Mogą posłużyć też jako magnesy na lodówkę, ale to tylko niektóre z propozycji ich zastosowania. Proponowane przez nas naklejki reklamowe są znacznie bardziej wielofunkcyjne!

Papier stalowy!

 

Planując skuteczną reklamę, warto zaufać dostępnym na rynku materiałom. Jednym z najciekawszych jest papier stalowy. Posiada drobinki metalu, dzięki czemu idealnie przylega do powierzchni magnetycznych, co zapewnia jego szybki i czysty montaż. Co szczególnie ważne dziś – to produkt ekologiczny o wielu zastosowaniach. Może posłużyć do stworzenia wielkoformatowych plakatów informacyjnych, produktów edukacyjnych oraz wielu innych celów.

Napędzamy Twoją pomysłowość!

 

Niezależnie od tego, w jakiej branży prowadzisz biznes, folia magnetyczna i papier stalowy mogą przysłużyć się Twoim działaniom. Będą pomocne w czasie planowania akcji promocyjnych, ale nie tylko. Z ich pomocą możliwe stanie się wyprodukowanie innowacyjnych materiałów reklamowych. Chcesz, by Twój prywatny samochód stał się powierzchnią reklamową? Nic prostszego! Możesz umieścić na karoserii dowolnie wybraną treść, a w razie potrzeby zdjąć reklamę. Wykonamy każdy, nawet najbardziej skomplikowany projekt. Przekonaj się, w jaki sposób możemy pomóc Ci w prowadzeniu firmy lub wykonać materiał, na którym Ci zależy. Razem z Tobą pasjonujemy się podejmowanymi przez Ciebie działaniami. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez nas produktów? Skontaktuj się z nami już dziś! Nasi konsultanci czekają na Ciebie!

Kontakt